Dachy z Borów
 

O FirmieJesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą wokół siebie pasjonatów budownictwa. Naszą znajomość i wspólne pasje rozwijamy od ponad 10 lat. Wytrwale pracujemy aby świadczyć najwyższej jakości usługi i sukcesywnie podnosić swoje kwalifikacje.
W pracy z klientem staramy się by nasza solidność i profesjonalizm przekładała się na jakość dostarczanych usług i produktów,
t​ak aby Państwa opinia była naszą najlepszą wizytówką. Chętnie służymy doradztwem i pomagamy w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania dla domu i możliwości finansowych. 
Jesteśmy firmą która profesjonalnie obsługuje inwestycje w zakresie dekarstwa, ciesielstwa, systemów elewacyjnych, dociepleń poddasza, montażu stolarki otworowej, przydomowych oczyszczalni ekologicznych i remontów budynków.

Oferujemy szeroką gamę produktów, nieustannie ją powiększając tak aby w pełni zaspokoić P​aństwa potrzeby. Współpracujemy z największymi i solidnymi producentami pokryć dachowych, stolarki okiennej czy też systemów dociepleń, dostępnych na polskim rynku.


O Firmie


Dziękuję za pomoc przy wyborze dachu ! Profesjonalne doradztwo.

Krzysztof B


Wszystko w najlepszym porządku. Dobre doradztwo i duża wiedza!

Małgorzata


Panowie pracują do późnych godzin, dzięki czemu mogłem porozmawiać o moich oczekiwaniach również po pracy.

Andrzej


Dziękuję za fachową pomoc !

Wojciech
Dachy z Borów
Facebook Facebook
Dachy z Borów

made by embryoStudio